Napisz do nas Strona główna Kontakt Archiwum
Kontakt
Autorom marzy się, by strona stała się elementem życia codziennego koźmiczan. Rodzajem elektronicznej tablicy ogłoszeniowej i internetowej gazety, która pisać będzie o Naszych Sprawach, o których nie napiszą nigdzie indziej. Autorami tekstów i zdjęć nie są profesjonaliści ale zwyczajni koźmiczanie. Każdy może zostać autorem strony. Czekamy na Wasze zdjęcia, teksty i propozycje. Koźmice to piękne miejsce, ma swoją niezwykłą atmosferę, którą każdy odbiera inaczej. Pokażmy jak mieszkamy i żyjemy w Koźmicach. Co nas tu zachwyca, co złości a co rozśmiesza. Nie uciekajmy przed refleksją czy smutkiem, bo bywają także częścią naszego, koźmickiego życia. To jest strona wszystkich koźmiczan i wszystkich sympatyków Koźmic. Strona ma oczywiście charakter całkowicie niekomercyjny - nikt nie otrzymuje wynagrodzenia za swoją pracę a autorzy zdjęć i tekstów nie pobierają honorarium.

adminSołtys wsi
vacat
admin@kozmice.pl Stanisław Dziedzic
Koźmice Małe 20 tel.: 012 651-70-15
soltys@kozmice.pl

Republika WWW W październiku 2008 Redakcja Republiki WWW - przyznała stronie kozmice.pl tytuł "Dobrej strony". Republika WWW to należący do popularnego portalu onet.pl, serwis dla administratorów stron internetowych i webmasterów z całej Polski. Cieszymy się z wyróżnienia tym bardziej, że zbiegło się z osiągnięciem liczby 50 tysięcy wizyt na naszej stronie. Dziękujemy wszystkim autorom publikowanych na stronie materiałów, współpracownikom i wiernym Czytelnikom - jesteście współodpowiedzialni za ten sukces. Zobacz więcej...


Informacje na stronie www.kozmice.pl zostały udostępnione do użytku publicznego z zastrzeżeniem, że Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za szkody lub straty powstałe w wyniku korzystania z niniejszych stron lub polegania na ich zawartości. Zawartość strony www.kozmice.pl jest własnością Autorów. Wszystkie zawarte na stronach serwisu materiały, artykuły lub elementy graficzne są chronione prawem autorskim i ich przedruk bądź rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie wymaga pisemnej zgody Autorów.
kozmice.pl