Napisz do nas Strona główna Kontakt Archiwum
I Koźmicka Parafiada

Środki dla Koźmiczek

[Rozmiar: 3562 bajtów]17 lipca na krótkie podsumowanie I Parafiady Koźmickiej zebrał się komitet organizacyjny imprezy. Decyzją komitetu, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, cześć środków pozostałych po parafiadzie została przekazana sołectwu w Koźmicach Małych na potrzeby budowy świetlicy na Nosalówce.
lipiec 2009

Refleksje po parafiadzie

Trochę wody w Wildze już upłynęło od gwizdka kończącego ostatnie zawody pierwszej koźmickiej parafiady. Pora najwyższa na garść refleksji. Pierwsza myśl jest taka: dobrze, że udało się zaangażować do współpracy wszystkich, którzy są w jakikolwiek sposób aktywni na koźmickim podwórku.
Czytaj więcej...
lipiec 2009

Koźmiczki piłkarskim mistrzem Parafiady

[Rozmiar: 7169 bajtów]
Mecz Bugaja (czarne stroje)z Centrum (biało-niebieskie stroje).
Ani deszcz ani rozmokłe boisko nie było przeszkodą dla trzech drużyn piłkarskich, które walczyły o tytuł mistrza Parafiady. Obok Koźmiczek wystartowały zespoły z Bugaja i Koźmic-Centrum. Nie zjawiła się drużyna z Kopców i Podjanowic. Koźmczki wygrały: 4:0 z Bugajem i 3:0 z Centrum zdobywając tytuł mistrza. Drugie miejsce zdobył Bugaj zwyciężając Centrum 2:1. Spotkania sędziowały: Anna Wilk i Iwona Kwinta.
[Rozmiar: 26695 bajtów] Skład zwycięskiej drużyny Koźmic Małych (stroje żółto-zielone):
  • Tomasz Kołodziejczyk
  • Rafał Kot
  • Łukasz Małajowicz
  • Piotr Marcinek
  • Adrian Orzechowski
  • Paweł Pająk
  • Piotr Pająk
  • Tomasz Pająk
  • Zdzisław Pająk
[Rozmiar: 7169 bajtów]
W imieniu Rady Sołeckiej oraz własnym składam serdeczne podziękowanie drużynie Koźmic Małych pod komendanturą Pawła Pająka za zwycięstwo w turnieju piłki nożnej i wywalczenie złotego medalu dla Naszej wioski pokonując drużynę Bugaja 0 – 4 i drużynę Centrum 0 – 4. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych wykazali ogromną wolę walki, bardzo dobrą organizację na boisku i ciągłą wzajemną współ- kontrolę. Nie było potrzeby angażowania do bramki Marcina Cabaja, ponieważ główny bramkarz Adrian nie wpuścił żadnej piłki do naszej bramki. Królem strzelców został Piotrek Pająk zdobywając w obydwu meczach po dwie bramki. W pierwszym meczu z drużyną Bugaja po jednej bramce zdobyli Tomek Pająk i Rafał Kot, natomiast w drugim meczu po jednej bramce zdobyli Rafał Kot i Tomasz Kołodziejczyk. Dziękuję Mariuszowi , Pająkowi Zdziśkowi i rezerwowemu zawodnikowi Piotrkowi Marcinkowi. Dziękujemy pokonanym i zapraszamy do gry na mało-koźmickich Błoniach. Dziękujemy sędziom, dwóm sympatycznym dziewczynom. Dziękujemy organizatorom za stworzenie możliwości pokonania rywali. Jeszcze raz Naszym zawodnikom serdecznie dziękuję i jak ciągle powtarzam Koźmiczki są wioską małą, nie najmniejszą , ale bardzo wielką duchem, co miedzy innymi udowodnili wczoraj wyżej wymienieni. Dziękuję również członkom Rady Sołeckiej Tomaszowi Gawędzie i Andrzejowi Pasuli wraz z małżonkami paniom Beacie i Justynie oraz Ireneuszowi Włochowi za zaopatrzenie i smażenie kiełbasy podczas Parafiady i zabawy tanecznej. Dziękuję wszystkim. Sołtys Stanisław Dziedzic
Więcej zdjęć:
KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ
Zdjęcia: Stanisław Dziedzic
czerwiec 2009
ZOBACZ PROGRAM
Program Parafiady.

Parafiada mimo deszczu

[Rozmiar: 2006 bajtów] Pomimo deszczu odbywa się większość z zaplanowanych w ramach Parafiady imprez. Z konieczności centrum Parafiady zostało przeniesione do sali gimnastycznej przy domu kultury w Koźmicach Wielkich. Tam odbędą się występy artystyczne oraz wieczorna zabawa taneczna. Szczegółowych informacji udziela szef i koordynator imprezy - Ireneusz Rozwadowski (tel. 601-403-543)
Komitet Organizacyjny Parafiady

Tequila zamiast Koźmickich Wojciechów

[Rozmiar: 10115 bajtów]Zgodnie z informacją podaną w Programie Parafiady w czasie sobotniej zabawy grać będzie zespół Tequila a nie jak planowano - zespół Koźmickie Wojciechy. Powodem zmiany jest awaria sprzętu grającego Wojciecha Grochala, lidera Koźmickich Wojciechów. Bawić nas będzie młody, koźmicki zespół Tequila o którym więcej można przeczytać: tutaj.
Komitet Organizacyjny Parafiady
czerwiec 2009

Regulaminy zawodów rozgrywanych w ramach Parafiady

[Rozmiar: 9078 bajtów] Regulaminy niektórych konkurencji rozgrywanych w ramach Parafiady:
Mistrzostwa Miasta i Gminy Wieliczka w Szachach Szybkich,
Parafiadowy Turniej Szachowy W Grze Błyskawicznej,
Turniej Tenisa Stołowego Rodzin .
Czytaj więcej...
czerwiec 2009

Kto zdobędzie puchar ?

puchar Każda, dwuosobowa drużyna rodzinna z Koźmiczek może się już zapisać, aby wziąć udział w IV Turnieju Rodzinnym w Siatkówce Plażowej o Puchar Burmistrza Wieliczki. Zawody zostaną rozegrane w ramach I Parafiady Koźmickiej w dniach 20 i 21 czerwca.Czytaj więcej...
czerwiec 2009

Piłkarska kadra Koźmiczek - wzywa !

[Rozmiar: 6209 bajtów]Zbliża się wielkimi krokami I Parafiada Koźmicka. Jej ważnym punktem będzie rywalizacja reprezentacji piłkarskich Bugaja, Kopców, Koźmic i Koźmiczek. Potrzebna nam zatem będzie drużyna, która mogłaby powalczyć o honor Koźmiczek. Wiek ani płeć graczy nie mają znaczenia - liczą się tylko umiejętności ! Chętnych prosimy o zgłoszenia na adres admina lub bezpośrednio do Sołtysa, Stanisława Dziedzica.
maj 2009

Przygotowujemy Koźmicką Parafiadę

[Rozmiar: 3562 bajtów] Koźmiczki biorą udział w przygotowaniach do pierwszej Parafiady Koźmickiej zaplanowanej na sam początek wakacji (19-21 czerwca). Wśród planowanych atrakcji mecz piłkarski reprezentacji Koźmiczek z drużynami Koźmic Centrum, Bugaja i Kopców. Czytaj więcej...

Komentarze
maj 2009
kozmice.pl